top of page
DSC03468.jpg

MARIUS PINIGIS

NUEPIKO trupės įkūrėjas, choreografas, šokėjas

Šiuolaikinio šokio atlikėjas, savo veiklą plėtojantis šokio, choreografijos, pedagogikos kryptimis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Vienas iš NUEPIKO šokio trupės įkūrėjų. Ilgą laiką buvęs Kauno šokio teatro „Aura“ šokėju, pastaruoju metu ne tik dirba kaip laisvai samdomas šokėjas, aktyviai kuria ir pristato savo darbus, bet ir rūpinasi šokio sklaida Kaune, įsitraukia į Kauno miesto kultūrinio lauko plėtros procesus. Už aktyvią meninę veiklą Marius yra apdovanotas ne vienu profesionalių scenos menų apdovanojimu. Aktyviai užsiima šokio edukacija ir pats nuolat stažuojasi užsienyje vykstančiuose šokio seminaruose, dirbtuvėse, mokymuose.

ANDRIUS STAKELĖ

NUEPIKO trupės įkūrėjas, šokėjas, kompozitorius

Elektroninės muzikos kompozitorius, šiuolaikinio šokio atlikėjas, kuriantis ir dalyvaujantis įvairiuose šokio ir muzikos projektuose Lietuvoje ir užsienyje. Ilga laiką šoko Kauno šokio teatre „Aura“ ir yra vienas iš NUEPIKO šokio trupės įkūrėjų. Kasdienėje savo praktikoje Andrius mėgina atrasti unikalią šokio ir muzikos elementų sintezę, ieško būdų džiuginti žiūrovus bei klausytojus. Nuo 2015 m. intensyviai kuria muziką šokio spektakliams, taip siekdamas dar nuoširdesnio ir prasmingesnio ryšio su auditorija.

DSC03414.jpg
DSC03442.jpg

ADRIAN CARLO BIBIANO

NUEPIKO trupės narys, choreografas, šokėjas

Šokėjas, mokytojas, choreografas ir scenos atlikėjas. Gimęs Kanadoje, Carlo augo Meksikoje, kur susidomėjo šokiu, pažadinusiu jame tikslo jausmą. Ilgą laiką įkvėpimo sėmėsi gatvės šokiuose, teatre ir šiuolaikiniame šokyje, kol galiausiai, dirbdamas su tokiomis šokio trupėmis kaip „Cía. Médula“ ir „La Quinto Danza y Teatro“, atrado savitą požiūrį į judesį. Šiuo metu Carlo gyvena Lietuvoje ir yra NUEPIKO šokio trupės ir Šiuolaikinio Šokio Asociacijos narys. Carlo šoka ir kuria choreografiją tarpdisciplininiuose teatro, šokio ir šiuolaikinio cirko projektuose, ir yra visada pasiryžęs padėti studentams bei dalintis savo žiniomis su bendruomenės nariais.

JUSTĖ LITINSKAITĖ

Vadyba

Menotyrininkė, kuratorė, meno mediatorė ir kultūros renginių koordinatorė savo veikloje besidominti skirtingų meno šakų sinteze ir šiuo metu veikianti fotografijos, autorinio kino ir šiuolaikinio šokio laukuose. Justė yra baigusi Šiuolaikinio meno kuratorystės magistrantūros ir Meno istorijos ir kritikos bakalauro studijas Vytauto Didžiojo universitete, Kaune. Kaip menotyrininkė, ji domisi institucine kritika, menininkų savivadybos iniciatyvomis ir į meno permąstymą nukreiptomis meninėmis praktikomis.

juste.jpg
bottom of page